Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ

Автор:

|

Липень 28, 2021

|

Рубрика:

Зеленський змінив головнокомандувача ЗСУ
Валерій Залужний

Руслана Хомчака звільнили з посади головнокомандувача Збройних сил України (ЗСУ). Відповідне рішення ухвалив Володимир Зеленський. Про це повідомив Сергій Никифоров, прессекретар президента України, під час брифінгу.
Він заявив, що глава держави не сумнівається у патріотизмі, вірності присязі, фаховості генерала Хомчака, але хоче бачити синергію між Міністерством оборони та ЗСУ. «Так ось, синергії, на жаль, не бачимо, бачимо, навпаки, конфлікти. Президент вдячний Русланові Хомчаку за службу», — зазначив речник.
Звільненого Руслана Хомчака призначили першим заступником секретаря Ради з національної безпеки й оборони України. А на його місце — Валерія Залужного.
До цього він служив командувачем військами оперативного командування «Північ». У 2018-2019 рр. був начальником Об’єднаного оперативного штабу ЗСУ і першим заступником командувача Об’єднаних сил. 2017-го працював на посаді начальника штабу і першого заступника командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ.
Валерій Залужний народився 1973 року у м. Новоград-Волинський Житомирської області. З відзнакою закінчив загальновійськовий факультет Одеського вищого об’єднаного командного училища. Пройшов усі щаблі військової служби: командир взводу, командир навчального взводу, командир бойового взводу, командир навчальної роти, командир роти курсантів, командир батальйону. 2007-го зі золотою медаллю закінчив Національну академію оборони України.
Як повідомляв «Міст», виправдали генерала Назарова.

Дмитро Гулійчук, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply