Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Зброя для України надходить із усього світу

Автор:

|

Березень 19, 2022

|

Рубрика:

Зброя для України надходить із усього світу
FGM-148 Javelin

Напередодні вторгнення російської орди Україні постачали багато озброєння, але після початку активної фази російсько-української війни потреба і ній зросла в рази. Однак Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, запевнив, що українське військо матиме достатньо зброї. «Зброя їде. Зброї багато: буде достатньо для того, щоб бити ворога. Є проблемні питання, які перебувають у процесі вирішення. Але я переконаний, що ми їх теж вирішимо. Проблемні вони тільки через те, що чи чогось немає в оперативній наявності, або те, що нам треба, є надзвичайно технічно великим і складним і потребує додаткових рішень для передачі», — заявив він.
Водночас міністр наголосив, що все, що треба для захисників України, дипломатія дістане. «Я обіцяю. Ми зробимо для цього абсолютно все, підтримуватимемо наших бійців, які борються на передовій», — присягнувся він.
За тиждень важких боїв Данія передала Україні 2,7 тис. протитанкових гранатометів M72 LAW. Латвійська компанія закупила для ЗСУ 90 БПЛА. Іспанія відправила два літаки з 1 370 гранатометами та 700 тис. набоїв.
До України прибула зброя навіть із Німеччини, яка дуже довго пручалася. Це 1 тис. одиниць протитанкової зброї і 500 зенітних ракет типу Stinger.
Міністерство оборони Чехії вирішило додатково надіслали Україні зброю та боєприпасів на суму 17 млн CZK. Відомство отримало їх як дарунок від чеських збройних компаній Сeskа Zbrojovka, Holіk International, DSS і Sellier & Bellot.
Франція пообіцяла передати Україні найновіші протитанкові ракетні комплекси ММР і Enforcer. Це зброя нового покоління, що має прийти на заміну Javelin. А тим часом до України надійшла друга партія протитанкових ракетних комплексів Javelin із Естонії. До Києва також прибула велика партія шведсько-британських гранатометів NLAW. «Вони показали себе з найкращого боку у боях із окупантами», — похвалив Антон Геращенко, радник міністра внутрішніх справ України.
А позаяк НАТО вперто відмовляється закрити небо над Україною, зараз на фронті конче потрібні бойові літаки та комплекси протиповітряної оборони.
Як повідомляв «Міст», Bayraktar знищує окупантів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply