Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Військову техніку в Україні виготовляють за стандартами НАТО

Автор:

|

Вересень 28, 2020

|

Рубрика:

Військову техніку в Україні виготовляють за стандартами НАТО
КТА-25

У Львівській області відновив роботу Дрогобицький завод автомобільних кранів, на якому виготовляють військову техніку, що відповідає стандартам НАТО. Це єдине в Україні підприємство з випуску такої продукції. «Тут виробляють військові крани й екскаватори, які нічим не поступаються за якістю та потужністю іноземним. Крім цього, тут ремонтують і модернізують старі крани й екскаватори», — повідомили у міській раді Дрогобича.
Завод налагодив співпрацю зі Збройними силами України (ЗСУ). Українська армія вперше отримає вітчизняний військовий автокран КТА-25 на шасі КрАЗу і вітчизняний військовий екскаватор ЕОВ4421МУ. Такий кран споживає менше палива, є потужнішим і простішим у керуванні. Його технічні можливості дозволяють ефективно працювати в зоні проведення військових дій. Істотною перевагою для покупця є технічне обслуговування.
Дрогобицький завод автомобільних кранів — одне з найбільших машинобудівних підприємств у західному реґіоні України. Спеціалізується на виготовленні вантажопідйомної техніки. Засноване 1965 року як Дрогобицький автокрановий завод. 2013-го завод припинив роботу, а потім оголосив про банкрутство. 2017 року Господарський суд Запорізької області визнав завод банкрутом і призначив процедуру ліквідації. Для відновлення виробництва знадобилися 150 млн грн інвестицій. Підприємство поступово почало відновлювати роботу з осені 2018-го.
Як повідомляв «Міст», в Україні зібрали перший серійний Ан-178.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply