Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

В Україні зможуть мобілізувати до 400 тис. резервістів

Автор:

|

Лютий 07, 2022

|

Рубрика:

В Україні зможуть мобілізувати до 400 тис. резервістів
Федір Веніславський

У випадку реального розширення російської аґресії на території України з резерву оперативно мобілізують до 400 тис. громадян, які мають досвід ведення бойових дій. Про це заявив Федір Веніславський, член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони і розвідки. «Гадаю, якщо ми побачимо реальне розширення аґресії, то швидко зможемо мобілізувати щонайменше тих, хто має досвід ведення бойових дій. Крім нашого постійного складу ЗСУ й інших військових формувань сектору безпеки і оборони, є резерв, який має досвід ведення бойових дій і готовий швидко виконувати завдання за призначенням. 300-400 тисяч ми можемо оперативно рекрутувати, а це вже та сила, яка точно завдасть неприйнятних втрат для нашого ворога, країни-аґресора», — зазначив він.
Водночас депутат уточнив, що збройних сил, які наразі перебувають у підпорядкуванні головнокомандувача ЗСУ, достатньо для нейтралізації локальних загострень. Однак, за його словами, у випадку масштабного вторгнення Російської Федерації (РФ) до України без повноцінної мобілізації не обійтися.
У контексті можливої загальної мобілізації жінок депутат висловив думку, що такого не станеться. «Якщо буде мобілізація, рекрутуватимуть лише тих, хто забезпечуватиме обороноздатність нашої армії. Це вузьке коло фахівців, зокрема, військові медики, можливо, зв’язківці, а також представниці інших професій, які висловлять добровільне бажання захищати країну», — додав він. Водночас депутат зазначив, що в парламенті триває удосконалення законодавства про мобілізацію та мобілізаційну підготовку.
Як повідомляв «Міст», мобілізують навіть викладачів університетів.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply