Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

В Україні запустили серійне виробництво гусениць

Автор:

|

Серпень 29, 2020

|

Рубрика:

В Україні запустили серійне виробництво гусениць
Гусениці для БМП

Завод ім. Малишева, який входить до державного концерну «Укроборонпром», почав виготовляти гусениці для бойових машин піхоти (БМП) на замовлення Міністерства оборони України (МОУ). Дотепер Україна імпортувала комплектуючі для БМП, у т. ч. гусеничну стрічку, за кордоном.
Як повідомили в «Укроборонпромі», виробництво запасних частин для військової техніки відбувається в рамках програми імпортозаміщення. Вже повністю завершені роботи над виготовленням першого комплекту гусениць.
Як наголошується у повідомленні «Укроборонпрому», до цього часу основні запасні частини та комплектуючі до БМП в Україні не виготовляли. Однією з критичних позицій є якраз гусеничні стрічки. МОУ мало в них нагальну потребу, але постачання гусениць відбувалось винятково з-за кордону. Тепер ці комплектуючі Україна здатна виготовляти самостійно.
Наразі Завод ім. Малишева — єдиний виробник в Україні нових гусениць до БМП. Він має повний комплекс обладнання і підтвердив свою спроможність самостійно виготовляти до сотні комплектів нових гусениць БМП на рік.
Гусениці для БМП виготовляють із матеріалів українських виробників. «При освоєнні виробництва гусениць для БМП центральна заводська лабораторія розробила оригінальну методику й успішно виконала циклічні випробування гумометалевих шарнірів. Гумометалевий шарнір витримав більше 14 млн циклів кручення з радіальним навантаженням 1 380 кгс, що відповідає більше 42 тис. км пробігу гусениці. Дослідні зразки гусениць витримали навантаження при русі БМП-2 по твердому покриттю з максимальною швидкістю 65 км/год. та з імітацією повного бойового спорядження. При випробуваннях дослідних зразків гусениць підтверджено ресурс експлуатації 15 тис. км пробігу. Гарантійний ресурс експлуатації гусениць — 7 тис. км пробігу у складі БМП або 36 місяців», — розповіли в «Укроборонпромі».

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply