Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Успішно провели підводні випробування танка Т-72

Автор:

|

Травень 12, 2020

|

Рубрика:

Успішно провели підводні випробування танка Т-72
Танк Т-72

Київський бронетанковий завод спільно з фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки провели ще один етап випробування — підводне водіння модернізованого зразка танку Т-72. Модернізований танк занурили у водойму на глибину 5 м, де він успішно подолав десятиметрову дистанцію. Таким чином випробовували основні тактико-технічні характеристики танку під час водіння на глибині.
Раніше на полігоні «Десна» у Чернігівській області випробували ходові характеристики танку на ґрунтовій і бетонній дорогах, а також на пересіченій місцевості. Наступним етапом випробовувань планують провести стрільби зі закритої зенітної установки та керованою ракетою, щоб оцінити ефективність озброєння модернізованого взірця. Тактико-технічні характеристики танку випробовують у максимально наближених до реальних військових умовах.
Водночас в Азовському морі провели триденні тактичні навчання підрозділів операції Об’єднаних сил із відбивання ворожої атаки. «Впродовж трьох діб представники різних відомств під командуванням командира оперативно-тактичного угруповання «Схід» проводили тактичні навчання», — повідомила пресслужба Генштабу ЗСУ. До навчань залучили підрозділи Військово-морських сил, морської авіації, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, морської піхоти та сил спеціальних операцій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply