Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Українці тренувалися відбивати ворожі авіаудари

Автор:

|

Вересень 19, 2021

|

Рубрика:

Українці тренувалися відбивати ворожі авіаудари
До навчань були залучені ЗРК Бук, Оса та С-300

Українські військові зенітно-ракетного підрозділу на одному з полігонів на півдні України провели навчання з протиповітряної оборони (ППО). Під час тренувань, які були максимально наближені до бойових, військові за допомогою зенітно-ракетних комплексів (ЗРК) «Бук», «Оса» та С-300 відпрацювали протиповітряне прикриття групи військ та важливих об’єктів інфраструктури.
За словами Сергія Наєва, командувача об’єднаних сил Збройних сил України, в ході навчань засоби ППО відпрацювали наведення на цілі повітряного супротивника, а також відпрацювали завдання з підтримки наземних сил, відбиття повітряного нападу умовного супротивника та прикриття важливих державних об’єктів.
«Навчання мали на меті підвищити злагодженість в роботі бойових розрахунків. Тому, в процесі їхнього планування тренувань враховувався узагальнений аналіз досвіду проведення бойових дій», — зазначив генерал Наєв. Він також додав, що військові, котрі брали участь у навчанні, зі завданнями впоралися, тож мета тренування досягнута.
Як повідомляв «Міст», Україна провела навчання з ПВО через маневри авіації РФ біля кордону.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply