Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Українських військових готують у рамках місії Orbital

Автор:

|

Серпень 17, 2020

|

Рубрика:

Українських військових готують у рамках місії Orbital
Місія Orbital

У Міністерстві оборони України повідомили, що на Дніпропетровщині близько 150 військовослужбовців з усієї України під наглядом британських інструкторів розпочали навчальний курс із індивідуальної підготовки в рамках місії Orbital.
«Отримані навики вони поширять у військах як інструктори навчальних батальйонів і фахівців із бойової підготовки окремих військових частин. Курсанти мають бойовий досвід і представляють всі чотири оперативні командування Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ). Після завершення курсу «Індивідуальна підготовка» вони отримають сертифікати і будуть навчати українських військовослужбовців за новими стандартами», — йдеться в повідомленні відомства.
Навчання відбуваються на Новомосковському полігоні. Торік у рамках місії Orbital інструктори навчального батальйону 239-го загальновійськового полігону вже пройшли таку підготовку і тепер допомагають британським колегам у проведенні масштабнішого навчального курсу.
«З нашого навчального батальйону відібрали сімох інструкторів, котрі контролюватимуть курс підготовки та працюватимуть у повній взаємодії з британськими інструкторами для того, щоб їм було легше, позаяк деякі іноземці тут вперше. 2019-го навчальний батальйон був укомплектований інструкторським складом на 100 %. Це фахівці з вогневої підготовки, тактичної медицини, зв’язку, топографії, інженерної та тактичної підготовки. Термін підготовки наших фахівців становить 32 доби. Коли бригада виходить на відновлення боєздатності, наші інструктори проводять із військовослужбовцями заняття з вдосконалення навичок за кожною з дисциплін із урахуванням досвіду та стандартів, які нам передали британці», — розповів командир навчального батальйону 239-го загальновійськового полігону.
За його словами, відмінність українського і британського підходів до підготовки в тому, що в ЗСУ наголос більше роблять на колективних заняттях, а британці працюють із меншими групами — один інструктор веде групу з п’яти-шести осіб доти, доки кожен курсант повністю не засвоїть матеріал і не виконає всі практичні вправи.
Як повідомляв «Міст», ЗСУ випробували вітчизняну димову шашку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply