Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Українських моряків тренуватимуть військові НАТО

Автор:

|

Серпень 30, 2020

|

Рубрика:

Українських моряків тренуватимуть військові НАТО
Британські військові

Велика Британія починає тренувальну місію для посилення здатності Військово-морських сил (ВМС) України. Про це повідомив Бен Воллес, міністр оборони Об’єднаного Королівства, перебуваючи з візитом у Києві. Він також повідомив, що восени Лондон надішле кораблі Королівських ВМС у Чорне море, де вони проведуть тренування спільно з українськими ВМС.
За словами міністра, Велика Британія вже провела підготовку тисяч українських військових із широким переліком навичок, від основ першої медичної допомоги до оперативного планування. «Ініціатива щодо морської підготовки уможливить ще тіснішу співпрацю між НАТО і збройними силами країн світу і дозволить збільшити переваги отриманого Україною статусу Партнера розширених можливостей НАТО», — зазначив високий гість.
Міністерство оборони Об’єднаного Королівства збільшує свою підтримку Збройних сил України (ЗСУ), координуючи міжнародну навчальну ініціативу в сфері ВМС, яка з наступного місяця почне діяти з участю експертів Королівських ВМС і країн-партнерів. Курси будуть проводити військовослужбовці Королівських ВМС, а також їхні колеги зі Швеції, Канади та Данії в таких дисциплінах, як навігація, оперативне планування, підготовка військових водолазів, спостереження за морською обстановкою, пожежогасіння і ремонт пошкоджень. Очікується, що незабаром до цієї ініціативи приєднаються більше країн.
Як повідомляв «Міст», канадська поліційна місія в Україні передала для потреб Національної поліції 20 тис. респіраторів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply