Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Українській армії постачали неякісні снаряди

Автор:

|

Січень 28, 2021

|

Рубрика:

Українській армії постачали неякісні снаряди
Підпільний цех

Контррозвідка Служби безпеки України (СБУ) викрила та заблокувала схему постачання на Збройним силам України (ЗСУ) небоєздатних снарядів. За даними досудового слідства, київська комерційна структура «Сумщинічастина» уклала державний контракт із Міністерством оборони України (МОУ) на виготовлення та постачання артилерійських снарядів.
Оперативники СБУ задокументували, що в межах державного оборонного ця комерційна структура замовлення отримала понад 50 млн грн, при цьому виготовлені за державним замовленням снаряди виявилися непридатними для використання.
Організоване махлярами виробництво снарядів, за попередніми висновками, здійснювали кустарним способом у непристосованих приміщеннях. Згідно з проведеними дослідженнями, виготовлена у такий спосіб військова продукція не відповідає технічним умовам і її не можна приймати на озброєння ЗСУ. Тож снаряди вилучать із можливого використання.
Під час санкціонованих обшуків у офісних приміщеннях і помешканнях фігурантів правоохоронці вилучили технічну та фінансово-господарську документацію, комп’ютерну техніку й інші докази протиправної діяльності. У межах раніше розпочатого кримінального провадження триває досудове розслідування з метою встановлення всіх осіб, причетних до злочинної схеми. Перевіряють дії керівництва та менеджменту підприємств щодо можливого умисного вчинення шкоди обороноздатності держави.
Як повідомляв «Міст», через снаряд часів Другої світової евакуювали кілька будинків у Канаді.

До слова
Україна піднялася у рейтинґу найкращих армій світу на дві сходинки та посіла 25-те місце. Про це повідомила міжнародна компанія Global Firepower, яка щорічно складає такий рейтинґ. Найкращою у світі вважають армію Сполучених Штатів Америки.
На другій сходинці — РФ, а на третій — Китай. Також до чільної десятки рейтинґу увійшли Індія, Японія, Південна Корея, Франція, Велика Британія, Бразилія та Пакистан. Україна опинилася між В’єтнамом і Таїландом. Загалом в рейтинґу перелічені 138 країн світу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply