Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Українські військові отримали модернізовані танки

Автор:

|

Квітень 23, 2020

|

Рубрика:

Українські військові отримали модернізовані танки
Танк Т-80БВ

Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод» (ХБТЗ), яке входить до складу державного концерну «Укроборонпром», передало Збройним силам України (ЗСУ) 13 одиниць модернізованої техніки. «Зокрема, військовим передали десять танків Т-80БВ і три танки Т-64БВ зразка 2017 року. Загалом ХБТЗ виготовив останнім часом 250 модернізованих бойових машин: 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року та 88 танків Т-80БВ», — повідомляє пресслужба «Укроборонпрому». Підприємство своєчасно та в межах бюджету виконало свої зобов’язання перед Міністерством борони: за двома державними контрактами ХБТЗ модернізували майже 100 одиниць військової техніки.
Модернізований фахівцями ХБТЗ танк Т-64БВ зразка 2017 року є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів ЗСУ. Він чудово проявив себе у протистояннях із російсько-терористичними військами на Сході України. «Під час модернізації він отримав розширені бойові можливості за рахунок тепловізійного прицілу, нового вдосконаленого динамічного захисту, нової цифрової радіостанції, сучасних нічних приладів спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління, системи інформаційного сповіщення аварійної ситуації, телевізійної системи спостереження за навколишнім середовищем, а також засобів супутникової навігації», — зазначають у концерні.
Модернізований танк Т-80БВ, отримав аналогічні покращення. Нова система навігації дозволяє у режимі онлайн обмінюватися надійно зашифрованими даними про місце перебування кожної машини на всіх ланках управління від командиру чоти до керівництва всією бойовою операцією. Новий динамічний захист значно посилює рівень захищеності бойової машини й ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним і бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро». При цьому він встановлюється у штатні контейнери динамічного захисту.
Прицільний комплекс навідника з інтегрованим тепловізором забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення супротивника вогнем гармати 125 мм у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов без застосування інфрачервоних прожекторів.
Система інформаційного сповіщення аварійної ситуації сигналізує про аварійну ситуацію у системах танку ще до їхнього виходу з ладу, чим дозволяє своєчасно вжити відповідних заходів. Телевізійна система спостереження за навколишнім середовищем дозволяє екіпажу спостерігати за навколишнім середовищем на інтегрованому моніторі й ефективно виконувати маневри.
«ХБТЗ продовжує вчасно й якісно виконувати державні замовлення, попри надзвичайну ситуацію в області на особливий режим роботи підприємства під час карантину. Фахівці постійно запроваджують сучасні й актуальні елементи модернізації, чим забезпечують конкурентну боєздатність ЗСУ», — прокоментував В’ячеслав Стрілець, директор заводу.
Зі запровадженням режиму карантину в Україні завод перейшов у режим часткової роботи (простою), що дало можливість залишитися вдома понад 300 працівникам підприємства зі збереженням 2/3 заробітної плати. Для них запровадили дистанційний моніторинг стану здоров’я. Для підтримки безпеки підприємства та виконання критично важливих робіт у рамках виконання плану з оборонного замовлення повний робочий день працює близько 90 робітників заводу. За даними п. Стрільця, з початком бойових дій на Донбасі фахівці заводу виготовили, відремонтували, модернізували та віддали на передову близько 400 машин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply