Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Україна формує Інтернаціональний леґіон

Автор:

|

Березень 02, 2022

|

Рубрика:

Україна формує Інтернаціональний леґіон
Володимир Зеленський

Володимир Зеленський заявив про формування нового підрозділу — Інтернаціонального леґіону територіальної оборони України, який буде комплектуватися з іноземців, готових разом із українцями дати відсіч російськім окупантам.
Президент звернувся до всіх громадян іноземних держав, які є друзями України. Усі, хто хоче приєднатися до захисту безпеки у Європі та світі, можуть приїхати й стати пліч-о-пліч з українцями проти загарбників XXI ст. — російських окупантів.
Згідно з Положенням про проходження військової служби у Збройних силах України (ЗСУ) іноземцями й особами без громадянства, затвердженим указом президента України від 10 червня 2016 року № 248, іноземці мають право вступити до ЗСУ на військову службу за контрактом у добровільному порядку, зокрема й до лав Сил територіальної оборони.
Іноземці можуть дізнатися деталі у аташе з питань оборони Посольства України у своїх країнах, контактна інформація є на сайтах посольств. Воювати за Україну вже виявили бажання чеченці, які воювали проти Путіна на батьківщині та сирійські повстанці, які воювали проти режиму Асада.
Як повідомляв «Міст», чеченські патріоти хочуть воювати за Україну.

Світлана Кизилова, УП

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply