Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

У Житомирі збудують патронний завод

Автор:

|

Серпень 03, 2021

|

Рубрика:

У Житомирі збудують патронний завод

У промисловій зоні Житомира планують збудувати патронний завод, Житомирська міська рада дала згоду на виділення землі під нього. «Американська компанія інвестує у Житомир і збудує підприємство оборонного комплексу. Це — сотні робочих місць, величезна інвестиція у більш ніж 100 млн USD і високотехнологічні технології», — поінформував Сергій Сухомлин, мер міста.
Інвестор віддав Житомиру перевагу перед Дніпром і Львовом. Міська рада Житомира надала згоду на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на вул. Корольова, 132 із метою подальшої передачі однієї з новоутворених площ товариству з обмеженою відповідальністю «Житомирський патронний завод».
На наступну сесію міської ради інвестор представить соціальні програми, а також певний порядок працевлаштування. «У них є обов’язкова квота для ветеранів російсько-української війни, зокрема, для військових з інвалідністю», — зазначив міський голова.
Він зауважив, що виробництво набоїв не передбачатиме їхнє зберігання у складських приміщеннях. І наголосив, що після 2014 року, коли Україна втратила завод із виробництва набоїв, були намагання збудувати новий для забезпечення ЗСУ. Тепер такий завод з’явиться у Житомирі.
Як повідомляв «Міст», окупанти вивезли до Росії Луганський патронний завод.

Олена Рощенко, УП

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply