Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

У МВС заявили про ознаки позиційної війни

Автор:

|

Серпень 13, 2022

|

Рубрика:

У МВС заявили про ознаки позиційної війни
Ростислав Смирнов

У бойових діях проти РФ з’явилася перша ознака позиційної війни. Про це заявив Ростислав Смирнов, радник міністра внутрішніх справ України. «Ми бачимо, що півтора тижня лінія фронту є статичною, починаючи на півдні нашої країни, закінчуючи на півночі, на Харківщині. Тобто ворог робить деякі спроби штурмів, але вони не мають успіху. Тобто лінія фронту не змінюється. Це є першим показником позиційної війни», — пояснив він.
Таку ситуацію на фронті чиновник пояснив планом Генерального штабу ЗСУ щодо знищення бойових складів ворога. «Лише за два тижні ми знищили понад 30, а загалом уже більш ніж 50 складів із боєприпасами. Також знищили 17 командних пунктів. Це велика кількість зруйнованих їхніх тилових забезпечень, яка змінює їхні логістичні ланцюжки і можливість до наступальних дій», — зазначив він.
Після відходу ЗСУ зі Сіверодонецька та Лисичанська наступ орди РФ практично припинився. З того часу окупанти кілька тижнів не можуть захопити кілька сіл Луганської області, які залишилися за ЗСУ.
Як повідомляв «Міст», існують труднощі при достачанні західної зброї на передову.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply