Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Туреччина готова випускати БПЛА в Україні

Автор:

|

Листопад 06, 2020

|

Рубрика:

Туреччина готова випускати БПЛА в Україні
БПЛА Bayraktar

Влада України шукає майданчик для турецької компанії Bayraktar у рамках домовленості про спільне виробництво безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Про це повідомив Олег Уруський, віцепрем’єр України. «Турецька сторона готова зробити інвестицію. Їм від нас потрібне майданчик із відповідними вимогами, на якому вони збудують підприємство, яке в підсумку потім буде виробляти ці апарати», — зазначив він.
Урядовець уточнив, що такий змінений підхід турецька сторони оприлюднила нещодавно, раніше вона була готова розмістити виробництво на одному з підприємств державного концерну «Укроборонпром». Віцепрем’єр запевнив, що на підприємстві Bayraktar в Україні будуть працювати українські інженери та конструктори і воно отримає право продажу БПЛА як на українському, так і на інших ринках.
Олег Уруський також поінформував, що також розглядають можливість спільного з Туреччиною виробництва пересувних протитанкових ракетних комплексів і організацію спільного підприємства з виробництва в Туреччині авіаційних двигунів як для БПЛА, так і для гвинтокрилів і можливого турецького перспективного бойового літака. «Ймовірно, створять ще кілька спільних підприємств, у т. ч. в морській тематиці», — анонсував він та уточнив, що Міністерство борони України зацікавилося турецькими корветами, і хоча детальних перемовин ще не було, перший корвет може бути побудований у Туреччині, а решта — вже на українському підприємстві.
Як повідомляв «Міст», українські науковці розробили БПЛА, який неможливо знищити.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply