Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Розпочинається реалізація Програми розширених можливостей

Автор:

|

Лютий 25, 2021

|

Рубрика:

Розпочинається реалізація Програми розширених можливостей
Вінета Кляйне

Вінета Кляйне, директорка Центру інформації та документації НАТО, заявила, що альянс та Україна цього року розпочнуть практичну реалізацію Програми розширених можливостей. Про це вона повідомила під час дискусії «Національна стійкість України: місія здійсненна?». «Цього року ми спільно працюватимемо разом із Україною, аби ввести в дію Програму розширених можливостей НАТО завдяки предметній діяльності,що допоможе ще більше посилити нашу взаємосумісність», — поінформувала п. Кляйне.
Своєю чергою Петро Порошенко, лідер партії «Європейська солідарність», зустрівся з Меліндою Сіммонс, послинею Великої Британії в Києві. Під час бесіди обговорили ключові питання внутрішньополітичного розвитку України, в т. ч. стан верховенства права, правосуддя й антикорупційну політику, забезпечення незалежності антикорупційних структур, боротьбу з наслідками пандемії коронавірусу, скоординовані підходи до протидії російській аґресії та відновлення територіальної цілісності нашої держави.
П’ятий президент України відзначив тверду позицію Об’єднаного Королівства на підтримку України як на фронті внутрішніх реформ, так і протидії безпековим викликам. Визнали важливість збереження та посилення санкцій проти РФ до повного виконання Москвою мінських домовленостей і відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.
Петро Порошенко висловив надію на активну підтримку Лондона у питанні євроатлантичної інтеграції України, передусім у частині отримання Плану дій щодо членства в НАТО. У ході зустрічі презентували законопроєкти для протидії дезінформації та відповідальності за співпрацю з країною-аґресором.
Як повідомляв «Міст», військові звання в ЗСУ відтепер — за стандартами НАТО.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply