Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

РФ очікує удару по Керченському мосту

Автор:

|

Грудень 21, 2022

|

Рубрика:

РФ очікує удару по Керченському мосту
Кримський міст

Найближчим часом Крим може бути відрізаний від транспортного сполучення з Російською Федерацією (РФ), а поромні переправи використовуватимуть винятково у військових цілях, тож евакуація цивільного населення буде практично неможлива. Таку версію ймовірних подій оприлюднив інсайдерський телеграм-канал «Генерал СВР».
Путін провів у режимі відеозв’язку оперативну нараду з постійними членами Ради безпеки (РБ) РФ. Після основної частини наради в закритому форматі вузьким складом обговорювали доповідь Микола Патрушева секретаря РБ, в якій той повідомив про проблеми з можливістю використання 87 % російських ракетно-ядерних озброєнь.
Він також доповів, що впродовж найближчих двох місяців Кримський міст може бути повністю виведений із ладу, бо Збройні сили України (ЗСУ) начебто готуються завдати удару по двох або більше його опорах, пошкодивши несучі частини. На думку експертів, у разі реалізації такого плану на відновлення моста знадобиться не менше шести місяців.
Під час обговорення цієї теми майже всі учасники наради висловили думку, що знищення Кримського мосту позбавить можливості РФ утримати Крим та окуповані території Херсонської, Запорізької й частини Донецької областей України військовим шляхом.
Путін заявив, що у будь-якому разі вважає за необхідне продовжувати масовані ракетні удари по об’єктах енергетичної інфраструктури України і таким чином змусити українське керівництво до перемовин. Він наполіг на необхідності влаштувати «свята у темряві» для України, тобто посилити удари до католицького Різдва на західній Україні та до Нового року на всій території України.
Попри вимогу диктатора, кілька учасників наради висловили сумніви щодо такої тактики, чим викликали його невдоволення. Наприкінці наради Путін оголосив, що чекає на пропозиції щодо можливих варіантів дій у разі завдання удару по Кримському мосту і закрив нараду.
Як повідомляв «Міст», Кримський міст захитався.

About Author

Meest-Online