Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 4, 2022

Пріоритет України — виробництво високоточної зброї

Автор:

|

Листопад 01, 2020

|

Рубрика:

Пріоритет України — виробництво високоточної зброї
Олексій Данилов

Олексій Данилов, секретар Ради з національної безпеки й оборони (РНБО) України, заявив, що виробництво високоточної зброї є серед пріоритетів національної політики. Про це він розповів під час прямого включення з Вашинґтоном на тему «Квест для зрілої нації», яке організував Центр американсько-українських відносин, Український конґресовий комітет Америки й Американська радою з питань зовнішньої політики. «Ми уважно стежимо за конфліктами, які зараз тривають», — додав чиновник.
Крім цього, серед пріоритетів державної політики він назвав реформування оборонно-промислового комплексу з максимальною корпоратизацією та залученням країн НАТО до спільного виробництва озброєння на території України.
Секретар РНБО подякував міжнародним партнерам за надання Україні всебічної допомоги у безпековій сфері та зауважив, що зараз в Україні на оборонні потреби виділяють не менше 5 % валового внутрішнього продукту (ВВП). Зокрема, у проєкті бюджету на 2021 рік запланований обсяг фінансування сектору безпеки й оборони України становить 5,9 3% від ВВП.
Як повідомляв «Міст», за торгівлю зброєю США видали ордер на арешт полтавця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply