Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Порошенко передав військовим комплект відеостеження за ворогом

Автор:

|

Червень 11, 2021

|

Рубрика:

Порошенко передав військовим комплект відеостеження за ворогом
А полуниці стали приємним бонусом

Петро Порошенко, та лідер партії «Європейська солідарність», під час поїздки на Донеччину побував у 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді і передав бійцям 108-го батальйону комплект відеостеження. У комплекті є камери спостереження для дев’яти взводних опорних пунктів, які будуть об’єднані в єдину мережу, інформація надходитиме і на ротний опорний пункт, і в штаб батальйону. За словами військових, це дає змогу чітко контролювати переміщення ворога і посилює безпеку бійців на лінії фронту.
«На кожному взводно-опорному пункті, на ротному опорному пункті виставляють різні типи камер. Є нічне бачення, є й дальність. Не будемо розкривати, на скільки кілометрів, але на багато. Командир, починаючи від взводу і закінчуючи батальйоном, а ми і до бригади дійдемо, мають абсолютно цілісну картину. Вже не треба спостерігачу підійматися вгору. Не треба ставати мішенню для російських снайперів. Постійно відбувається цілодобова фіксація руху ворожих сил по той бік фронту» — пояснив п’ятий президент України. — Ми цим, по-перше, рятуємо життя наших воїнів, укріплюємо оборону і робимо найсучасніше обладнання. яким підвищується ефективність бойових дій українських військ. Ми чекаємо, що також будуть украплені антидроновими засобами радіоелектронної боротьби. Мені надзвичайно приємно, що повний комплект обладнання сьогодні ми маємо можливість передати у батальйон десятки».
«Але на цьому ми справу не завершуємо, — наголосив він. — У нас іще є інші батальйони, інші бригади. І ми з сьогоднішнього дня, і «Справа громад», і наші ветерани починають краудфандинг, збираємо гроші для того, щоб наступного разу приїхати з новою допомогою для Збройних сил України» (ЗСУ).
«Дякую за підтримку. Для нас це дуже важливо, що сучасні технології ми впроваджуємо саме тут, і передусім це йде на користь наших військовослужбовців. За допомогою цих технологій ми збережемо життя і здоров’я наших військовослужбовців, здоровими і цілими повернемо їх до їхніх родин, батьків, дружин і дітей. Це найголовніше. Й успішно виконаємо будь-які поставлені перед нами завдання», — зазначив Володимир Болехан, командир батальйону.
Гість також вшанував пам’ять загиблого бійця 108-го батальйону Олексія Мамчія та поклав квіти на місці його загибелі. «Ми поклали квіти зараз біля місця, де загинув півтора місяці тому наш боєць. Капітан також був поранений, але в строю, у бою. І я від імені всіх українців, які піклуються зараз про армію, бажаю вам перемоги, твердості. З великою вдячністю за ту величезну роботу, яку ви робите», — сказав він.
Петро Олексійович також побував на «нулі» і поспілкувався з військовими. На позиціях підійшов до вишні, відео з якою після обстрілів російсько-терористичних військ на початку травня ц. р. стало вірусним в Інтернеті. «Не впевнений, що ви впізнаєте це дерево. Але дуже сподіваюся, що ви впізнаєте цих хлопців. Це відео стало вірусним. Це була вишня у цвіту. І ми зараз ведемо репортаж, а вишні збережені. Квітів уже немає, але є майбутні вишні», — звернув увагу він.
Військові розповіли, що ворог здійснює вогонь зі снайперської зброї, а також проводить дистанційне мінування території. Це стосується району Шумів, позиції, які розташовані в районі Промзони, шахти ім. Гагаріна. Звідти стріляють із великокаліберних кулеметів, танкових гранатометів і протитанкових ракетних комплексів. Ворог також завдає вогневі ураження з артилерійських систем.
«Тут, на «передку» — найкращі люди. Справжні воїни, справжні герої. Ми сюди приїхали для того, щоб їм подякувати за ту величезну роботу, яку вони роблять, — наголосив експрезидент. — Хочу сказати про ту величезну відстань, яку Україна, українська армія й українські воїни пройшли з 2014 року. Це часи, коли кожен українець пишався своєю армією, кожен українець пишався своєю державою. Часи, коли українські воїни зупинили аґресора й урятували Україну». «Тепер це вже інша армія, інша держава, і ми точно не дамо зруйнувати всі ці здобутки, які були потом, кров’ю, неймовірними зусиллями побудовані», — наголосив п. Порошенко.
Як повідомляв «Міст», Зеленський хоче розправитися з Порошенком «бодай за щось».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply