Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Помер ветеран, котрий вчинив самоспалення

Автор:

|

Жовтень 23, 2020

|

Рубрика:

Помер ветеран, котрий вчинив самоспалення
Микола Микитенко

Минулого тижня помер 49-річний військовослужбовець Микола Микитенко, який на знак протесту проти політики Зеленського вчинив самоспалення на Майдані Незалежності. Про смерть чоловіка повідомила його донька Юлія. Вона — офіцер-вихователь у Київському військовому ліцеї. «Сподіваюся, ти нарешті знайдеш там спокій. Люблю тебе», — написала вона у Facebook і процитувала вірш улюбленого батькового поета Василя Стуса «Народе мій, до тебе я ще верну». Допис проілюструвала світлиною, де вона з батьком усміхнені.
Напередодні ветеран одягнув однострій та всі свої бойові нагороди. Про свої наміри написав у Facebook. У дописі закликав українців виходити на протест проти політики Зеленського. Внаслідок самопідпалу чоловік отримав 97 % опіків тіла і помер, не приходячи до тями.
Із 2014 року Микола Микитенко боронив Україну на сході. Брав участь у боях під Слов’янськом. Був поранений, після лікування служив у різних бойових підрозділах у зоні проведення ООС. Ті, хто знав Миколу, впевнені: причиною самопідпалу могла стати незгода з політикою чинного президента України щодо обороноздатності та бійців, котрі зараз захищають Україну від аґресії Російської Федерації (РФ). Зокрема, боєць був категорично проти відведення наших військ від лінії фронту.
Як повідомляв «Міст», 2018 року здійснив спробу самоспалення ще один ветеран російсько-української війни.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply