Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

ОБСЄ виявила на Донбасі російський комплекс радіоперешкод

Автор:

|

Травень 30, 2020

|

Рубрика:

ОБСЄ виявила на Донбасі російський комплекс радіоперешкод
Комплекс РП-377УВМ2

Спеціальна моніторингова місія (СММ) Організації з безпеки та співпраці в Європі (ОБСЄ) нещодавно вперше зафіксувала на окупованому Донбасі сучасне російське устаткування радіоелектронної боротьби РП-377УВМ2 (RP-377UVM2). Про це заявив Євген Цимбалюк, постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні (Австрія).
«Російська військова присутність триває, СММ у своїх звітах постійно подає випадки розташування російської техніки на окупованій території, до прикладу, побачили змонтовану на вантажівці установку радіоелектронної боротьби RP-377UVM2, ця сучасна російська система була зареєстрована на Донбасі вперше», — зазначив він.
За словами дипломата, загалом делегація РФ під час обговорення російсько-українського конфлікту на засіданнях директивних органів ОБСЄ «традиційно виступає у руслі наративу «нас там нєт», розповідаючи нісенітниці про те, як українські військові воюють зі своїм народом та обстрілюють об’єкти цивільної інфраструктури тощо».
«Час від часу, коли російський посол починає чергові намагання висувати якісь звинувачення на адресу Збройних сил Украни (ЗСУ) чи маніпулювати даними, я або хтось із країн-партнерів йому просто нагадує: «А давайте згадаємо, з чого все це почалося, сам конфлікт — чи не з вашої аґресії? Якби не було російської аґресії, не було б і конфлікту, не стріляли б, і цієї розмови не було б узагалі!», — зазначив п. Цимбалюк.
Раніше Володимир Кравченко, командувач Об’єднаних сил, заявляв, що українські військові на Донбасі захопили та задокументували багато взірців зброї, яка перебуває на озброєнні винятково Збройних сил РФ, що вкотре доводить безпосередню участь Росії у збройному конфлікті на території України. Також українська розвідка виявила на окупованих територіях російські комплекс радіоелектронної розвідки «Торн-МДМ» і комплекси радіоелектронної боротьби РБ-341В «Леер-3», РЕБ 1Л269 «Красуха-2», РБ-109A «Биліна», «Репеллент-1», радіолокаційні станції «Каста-2Е2» тощо.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply