Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Нове озброєння для ЗСУ

Автор:

|

Травень 17, 2020

|

Рубрика:

Нове озброєння для ЗСУ
90К6Е

Фахівці провели випробування мобільного 3D-радіолокатора 90К6Е, який повністю підтвердив заявлені тактико-технічні характеристики з виявлення безпілотних літальних апаратів на різних висотах і максимальній дальності. «Після проведення заводських випробувань ми успішно завершили цей останній етап випробувань радара 90К6Е на здатність визначення малорозмірних цілей із малою ефективною поверхнею розсіювання», — повідомив Юрій Пащенко, директор науково-виробничого комплексу «Іскра». Радар 90К6Е репрезентували восени 2019 року на виставці «Зброя та безпека». Цей принципово новий 3D-радіолокатор кругового огляду призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.
Крім цього, на Державному випробувальному полігоні в Одеській області відбулися успішні випробування української ракети «Вільха-М». «Влучання точно у ціль із першого пуску. За активної участі фахівців ЗСУ продовжується послідовна реалізація української ракетної програми», — йдеться у повідомленні Військового телебачення України.
Водночас Харківське конструкторське бюро з машинобудування передало ЗСУ нову партію БТР-4Е. Зокрема, до партії увійшли п’ять бронетранспортерів БТР-4Е, оснащені кулеметами КТ762 виробництва київського державного підприємства «Маяк». «Усі БТР схвалила приймальна комісія ОМУ, вони вже відбули до військової частини», — повідомив Яків Мормило, директор підприємства. Станом на кінець квітня ц. р. завод виготовив і передав МОУ 28 бронетранспортерів із 45, передбачених державним замовленням.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply