Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Нове озброєння для українського війська

Автор:

|

Липень 18, 2020

|

Рубрика:

Нове озброєння для українського війська
Ударний вертоліт Мі-2МСБ

В Україні створили спеціальний вертоліт-лабораторію для оцінки конструктивних і технічних рішень, які допоможуть у створенні нового легкого ударного гвинтокрила. Його створили фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки спільно з підприємством «Мотор Січ».
Базою для лабораторії став Мі-2МСБ від «Мотор Січ», який отримав потужніші українські двигуни АІ-450М-Б, редуктор власного виробництва, сучасну авіоніку, системи навігації та зв’язку. Спеціально для оцінки всіх параметрів польоту, від аеродинамічного опору озброєння до впливу порохових газів на роботу двигуна, весь гвинтокрил обладнаний сенсорами, які дозволяють зафіксувати всі необхідні параметри. Для оцінки реального використання підвісного озброєння на гелікоптер встановили спеціальні ферми для розміщення зброї та підвісних контейнерів у різних конфігураціях, а також симуляторів лобового опору.
Крім цього, Збройні сили України (ЗСУ) отримають від США 16 катерів типу Mark VI, частину з яких відправлять в Азовське море. Про це повідомив Олексій Неїжпапа, командувач Військово-морських сил України. Він зазначив, що ці катери) ще нікому крім України, навіть не пропонували.
Цінність Mark VI командувач пояснив тим, що це найсучасніші катери з ракетними комплексами на облавку. «Це універсальна платформа, на ній можна встановити зброю та обладнання за кількома напрямками, починаючи від функції патрулювання та закінчуючи висадкою диверсійних сил біля берега супротивника, обладнання для пошуку та знищення мін, ракетні комплекси малої дальності для знищення ворога», — додав він. Серед першочергових завдань адмірал Неїжпапа назвав навчання професійному управлінню новими бойовими одиницями.
Водночас Міністерство оборони Естонії передало в Україну 2,4 тис. пістолетів Макарова. Юрі Луйк, глава естонського оборонного відомства, наголосив, що суверенітет і територіальну цілісність України необхідно відновити. «Триваюча аґресія РФ у Криму і на сході України неприйнятна, вона впливає на безпеку всієї Європи. Цією партією зброї ми підтримуємо нашого союзника, котрий знаходиться на війні уже шостий рік», — заявив міністр. Усі транспортні витрати в розмірі 7 тис. EUR взяла на себе Естонія.
Як повідомляв «Міст», Україна випускатиме власний гвинтокрил.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply