Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

НГУ озброїли гвинтівками, а ЗСУ — танками

Автор:

|

Серпень 08, 2020

|

Рубрика:

НГУ озброїли гвинтівками, а ЗСУ — танками
Гвинтівка UAR-15

Національну гвардію України (НГУ) почали переозброювати відповідно до стандартів НАТО. Окремий загін спеціального призначення Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України отримав нові штурмові гвинтівки UAR-15 під патрон 5,56 х 45 мм.
Таке переозброєння дозволяє органічніше здійснити перехід на якісно новий рівень виконання бойових завдань і логістичного забезпечення військових формувань, які стримують зовнішню збройну аґресію.
А Завод ім. Малишева передав Міністерству оборони України чергову партію з двох відремонтованих і модернізованих танків БМ «Булат». На них провели заводський ремонт і встановили сучасне обладнання з покращеними характеристиками. За словами Василя Криласа, директора заводу, в машинах тепер є нові радіостанції та сучасні засоби навігації, завдяки яким військові зможуть зручніше й оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням. Крім цього, сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу краще контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби.
У пресслужбі «Укроборонпрому» додали, що «Булати» успішно пройшли усі необхідні полігонні випробування. Зокрема, бойові машини здолали відстань у 100 км, продемонструвавши чудову роботу під час руху. «Булат» — основний бойовий танк, який використовують в танкових військах Збройних сил України (ЗСУ). Станом на липень ц. р. Завод ім. Малишева виконав 50 % державного контракту, підписаного з урядом.
Як повідомляв «Міст», за безпеку на Заводі ім. Малишева відповідав зрадник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply