Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

МОУ розробить нові позашляховики для ЗСУ

Автор:

|

Березень 15, 2021

|

Рубрика:

МОУ розробить нові позашляховики для ЗСУ
Армійські УАЗи вже безнадійно застаріли

Міністерство оборони України (МОУ) оголосило про відкриття дослідно-конструкторської роботи «Розроблення легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних сил України» (ЗСУ). Андрій Таран. глава відомства, заявив про плани кардинально оновити парк автомобільної техніки багатоцільового призначення. За його словами, планують, що оновлення парку здійснять після приймання обраного взірця на озброєння ЗСУ.
Міністр зазначив, що наразі основну групу армійських автомобілів складають ще радянські автомобілі УАЗ різних модифікацій, які вже морально і фізично застаріли. А модернізація і випуск нових моделей і модифікацій цих авто та запасних частин до них здійснюють підприємства держави-аґресора.
«Ми повинні сказати: «Farewell, УАЗ». Новий позашляховик має відповідати тактично-технічним характеристикам сучасних зразків армій НАТО. До дослідних зразків висувається низка вимог — надійність, потужність, економічність, вантажопідйомність, простота технічного обслуговування та ремонту. Машина має забезпечити виконання завдань незалежно від місцевості та кліматичних зон. Найбільш прийнятний за своїми тактично-технічними характеристиками зразок автомобіля багатоцільового призначення оберуть за результатами державних випробувань», — повідомив генерал Таран.
Передбачається, що першими такі автомобілі отримають підрозділи та військові частини Сухопутних військ української армії, які виконують завдання у районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей.
Як повідомляв «Міст», українці представили панцерний електромобіль.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply