Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

МОУ розробило бронежилет за стандартом США

Автор:

|

Січень 30, 2021

|

Рубрика:

МОУ розробило бронежилет за стандартом США
Новий бронежилет

У Міністерстві оборони України розробили власну технічну специфікацію «Бронежилет модульний». «До цього Збройні сили та військові формування в Україні закупівлю бронежилетів здійснювали з комерційними технічними умовами. Тепер такі вимоги вперше встановило оборонне відомство», — заявив Андрій Таран, міністр оборони України.
За його словами, в технічній специфікації застосували вимоги державних і військових стандартів. Також, для перевірки оцінки якості бронежилета використовують стандарт армії США NIJ Standard-0101.06. «Це — загальновійськовий бронежилет, призначений для виконання повсякденних бойових завдань. Його основний споживач — Сухопутні війська. Для виконання завдань спецназівцями або десантниками 2021-го ми розробимо полегшену модель», — прокоментував урядовець. Новий бронежилет можна закуповувати як із металевими, так і керамічними жорсткими бронеелементами. «Бронежилет модульний» виготовляють двох рівнів протикульової стійкості.
Як повідомляв «Міст», хлопчик віддав усі свої гроші на бронежилет.

До слова
Збройні сили України отримали нову партію військової допомоги зі Сполучених Штатів — 20 американських бронемобілів HMMWV для Сухопутних військ і Сил спеціальних операцій, а також 84 човни для Військово-морських сил. «Ніщо не могло зупинити доставку в рамках Ініціативи сприяння безпеці України», — наголосили у Посольстві США у Києві. Як писав «Міст», на початку січня ц. р. Сенат США подолав вето президента Дональда Трампа на проєкт оборонного бюджету на 2021 рік, який передбачає санкції проти «Північного потоку-2» та допомогу Україні в обсязі 250 млн USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply