Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Морська охорона України отримала обладнання зі США

Автор:

|

Лютий 13, 2020

|

Рубрика:

Морська охорона України отримала обладнання зі США

Морська охорона Державної прикордонної служби України отримала військове обладнання від США на суму близько 29 млн. грн. за програмою EXBS Державного департаменту США. У церемонія взяла участь Крістіна Квін, тимчасово повірена у справах США в Україні. «Під час анексії Криму українська Морська охорона втратила великі спроможності, але ми разом із програмою EXBS, з Морською охороною, намагаємося відбудувати та відновити ці спроможності». Дипломатка також згадала про економічну аґресію Росії на Азовському і Чорному морях та зазначила, що ці дії ставлять під загрозу не тільки Маріуполь і Бердянськ, але й Одесу також.
Загалом екіпажі корабельно-катерного складу та бійці відділів спеціальних дій отримали понад 3 тис. предметів міжнародної технічної допомоги на суму близько 29 млн. грн. Обладнання розділили між собою три загони морської охорони з Одеси, Ізмаїла і Маріуполя.
Серед спорядження — наручні GPS-навігатори, портативні газоаналізатори стану повітря, оглядові дзеркала, рації, ліхтарі, костюми та більш складне обладнання. До прикладу, морська охорона отримала так звані саморятівники ізолюючого типу OCENCO M-20.2, які дозволяють дихати в задимлених приміщеннях та евакуюватися з корабля у випадку пожежі. Цих приладів передали достатньо, щоб оснастити всі бойові пости на кораблях і катерах морської охорони.
Також спецпризначенці морської охорони отримали спеціальні бронежилети з інтегрованою надувною системою — у випадку падіння в воду боєць використовує такий бронежилет як рятувальний. Замість сталевих чи керамічних захисних плит там використовуються кевларові — легкі, але надійні.
Всі бійці морської охорони отримали два види захисних костюмів: спорядження для захисту при висадці та проведенні робіт в штормову погоду та гідротермокостюми, призначені для захисту людини від гіпотермії у випадку аварійної чи іншої позаштатної ситуації. Останній дозволяє триматися у воді за мінусових температур повітря до 15 хвилин.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply