Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 25, 2021

Генеральний штаб планує зменшити кількість рекрутів

Автор:

|

Вересень 16, 2020

|

Рубрика:

Генеральний штаб планує зменшити кількість рекрутів

Генеральний штаб (ГШ) Збройних сил України (ЗСУ) планує впродовж жовтня-грудня ц. р. зменшити кількість рекрутів до війська, позаяк контракт із українською армією підписали більше 25 тис. охочих. За їхніми словами, збільшення чисельності контрактників дозволяє скоротити чисельність призову на службу.
Відтак ГШ готує відповідні пропозиції до Кабінету Міністрів України. Наразі у військових триває робота з укомплектування українського війська рядовим і сержантським складом, спрямована на збільшення військовослужбовців, котрі планують підписати контракт.
«У військових комісаріатах, які поступово перетворюються на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, триває удосконалення з організації відбору кандидатів для прийому на військову службу за контрактом. Проведення зазначеної роботи позитивно позначається на кількості громадян, котрі вступають на військову службу за контрактом та пов’язують свою подальшу долю зі службою у складі ЗСУ», — зазначили у прес-службі Міністерства оборони України.
Нагадаємо, що у зв’язку з карантином, який в Україні запровадили через поширення пандемії коронавірусної хвороби Covid-19, весняний призов до армії перенесли на травень-липень ц. р. Попередньо осінній призов розпочнеться 1 жовтня та триватиме до 31 грудня. Натомість міністр оборони України запропонував узагалі скасувати призов до ЗСУ.

Максим Охримчук, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply