Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Екіпажі катерів «Айленд» пройдуть підготовку у США

Автор:

|

Січень 15, 2021

|

Рубрика:

Екіпажі катерів «Айленд» пройдуть підготовку у США
Катер типу Island

Українські військові моряки зі складу екіпажів патрульних катерів класу «Айленд» найближчим часом вирушать для проведення подальшого навчання до м. Балтимор (штат Меріленд). Під керівництвом американських інструкторів вони мають пройти десятитижневий курс навчання.
«Українські екіпажі працюватимуть безпосередньо на катерах під час виходів у акваторії Чесапікської затоки, що має вихід до Атлантичного океану, навчаться самостійно експлуатувати головні двигуни, дизель-генератори та допоміжні системи. На практиці перевірять роботи бортових систем, засобів навігації, зв’язку й іншого катерного обладнання та технічних засобів американського виробництва», — йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства оборони України (МОУ).
Цього року Сполучені Штати у межах підтримки України у сфері безпеки й оборони передадуть додатково ще три катери цього проєкту. Це катери Берегової охорони США, які в подальшому збільшать бойові спроможності Військово-морських сил (ВМС) України під час виконання завдань в операційних зонах Азово-Чорноморського реґіону. Зараз ці катери проходять у США відповідне технічне обслуговування та доозброєння. Очікується, що три «Айленди» надійдуть до України морським шляхом до кінця першого півріччя ц. р..
Ці катери передадуть ВМС Збройних сил України вже з бойовими модулями та встановленими на облавку корабельними системами американського виробництва. Після того, як катери набудуть усіх необхідних спроможностей, до кінця цього року у складі ВМС України створять повноцінний дивізіон патрульних катерів класу «Айленд». У пресслужбі МОУ наголосили, що майбутні екіпажі катерів класу «Айленд» уже пройшли посилену підготовку в Україні.
Як повідомляв «Міст», США схвалили продаж Україні 16 патрульних катерів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply