Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Американський фонд допомоги військовим відкриє офіс у Львові

Автор:

|

Травень 25, 2022

|

Рубрика:

Американський фонд допомоги військовим відкриє офіс у Львові
Максим Козицький

Благодійний фонд (БФ) Help Heroes Of Ukraine Inc., заснований у США, відкриє офіс у Львові. Про такі плани оголосили під час зустрічі Максима Козицького, начальника Львівської обласної військової адміністрації, та представників Фонду. Під час зустрічі сторони обговорили поточні потреби українських військових частин, які перебувають на передовій, а також бригад, які дислокуються на Львівщині.
Завдяки благодійній організації вже вдалося закупити бронежилети, шоломи, оптичні пристрої для виконання військових завдань уночі. Усе відправляють на фронт. «Ліцензія, яку ми отримали від уряду США, дозволяє закуповувати товари подвійного призначення, зокрема, військову амуніцію, й експортувати її на потреби нашої армії. За час діяльності Фонду чималу кількість контейнерів зі засобами індивідуального захисту вже отримали українські воїни на передовій. Ми хочемо, щоб допомога, яка сформувалась у США, максимально була використана українськими бійцями, — поділився Володимир Заболотовський, координатор БФ. — Після перемоги ми не зупинятимемо свою діяльність. Усі зусилля спрямуємо на відбудову України та допомогу людям, які через війну чимало втратили».
Фонд «Допоможи героям із України» був створений в США у перші ж дні війни проти України. Його утворили українці, які там проживають і які захотіли докласти максимальних зусиль, аби допомогти нашим захисникам здобути перемогу якнайшвидше.
Як повідомляв «Міст», «Карітас» допомагатиме ветеранам за підтримки діаспори.

Олександра Бодняк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online