Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 15, 2021

Упередження щодо України

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Упередження  щодо України

Тренувальна база донецького «Шахтаря» в селищі Кірші — справжній витвір мистецтва. За наявною інфраструктурою її можна поставити в один ряд із центрами підготовки футболістів найкращих клубів світу, пише у своїй статті про перебування в Донецьку журналіст The Telegraph.

«Цей комплекс можна порівняти з тренувальними базами «Арсенала» та «Челсі». Німецькі футбольні менеджери були настільки вражені об’єктом, що відразу склали пропозицію щодо розміщення їхньої команди тут, якщо за результатами жеребкування їм доведеться грати в Україні. Утім, німці вирішили розміститися в Польщі, із чого скористався Лоран Блан, тренер збірної Франції. Своєю чергою, ніхто з Англійської футбольної асоціації не відвідав бази в Кірші , а «Шахтар» не отримав відповіді з Лондона на своє відкрите запрошення всіх збірних, які кваліфікувалися до фінальної частини Євро-2012», — зазначає видання.

«Це виглядає дивно: замість того, щоби витрачати півгодини на дорогу автобусом до розкішної «Донбас Арени», поряд із якою «Емірейтс Стедіум» виглядає простенькою спорудою, англійці будуть змушені зробити 3,5-годинний переліт і подолати понад 800 миль до місця зустрічі з Францією й Україною», — підкреслюють у The Telegraph.

Однією з основних причин такого рішення англійських футбольних функціонерів журналісти вважають упереджене ставлення до України. Утім, проведення чемпіонату Європи з футболу може істотно змінити імідж української держави. Успіх підготовки до турніру — запаморочливий і помітний у всьому світі. Українські політики вважають цей чемпіонат чимось набагато більшим, ніж просто спортивною подією. Це — можливість змінити країну, зробити її орієнтованою на західноєвропейські цінності. «Майже 74 років ми жили в країні з плановою економікою, яка зруйнувала все. Цей єврочемпіонат дає нам шанс осучаснитися», — зазначив Борис Колесников, віце-прем’єр-міністр і міністр інфраструктури України.

«Тренувальна база «Шахтаря» вже сьогодні демонструє, що Україна здатна конкурувати в сучасному світі. Соромно, що дехто не зміг відкинути упередження й оглянути комплекс», — резюмує The Telegraph.

Telegraph

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply