Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

УНА-УНСО оголосила мобілізацію

Автор:

|

Червень 14, 2012

|

Рубрика:

УНА-УНСО оголосила мобілізацію

Всеукраїнська партія УНА-УНСО оголосила всеукраїнську мобілізацію до лав організації. Відповідне рішення підписав Юрій Шухевич, голова організації й син головнокомандувача УПА. У документі, зокрема, ідеться про те, що «влада крок за кроком здає територію (Харківські угоди), принижує Церкву (візити Московського патріарха), душить мову (закон Ківалова—Колесниченка), знищує армію (скорочення чисельності армії до 70 тис. віськовослужбовців до 2015 року)».

Як наслідок, п. Шухевич наказав усім керівникам обласних і місцевих структур УНСО в Україні провести набір громадян від 16 до 50 років і мобілізацію членів організації УНА-УНСО. Крім того, він закликав організувати вишкільні табори, а політ­референтуру зобов’язав провести роз’яснювальну роботу серед населення.

«Ми самі знаємо, що армія є ґарантом спокою у будь-якій державі. На жаль, ми такої ґарантії не маємо, бо за вказівкою президента до 2015 року армію буде скорочено до 70 тис. осіб, — заявив Петро Байса, голова Львівської облорганізації

УНА-УНСО. — Але натомість збільшується чисельність міліції. То робиться для того, щоби тримати народ у покорі та зробити людей повними рабами».

Усі місцеві організації УНСО тренуватимуть охочих. «Як це буде зроблено технічно, ми ще не вирішили. Скоро це питання вирішиться в Києві, — зазначив п. Байса. — Ми звернемося до всіх структур і організацій УНСО, а потім будемо набирати у вишкільні табори, вести роз’яснювальну роботу». Вишколи розпочнуться в другій половині червня й триватимуть до початку парламентських виборів.

 Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply