Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Україна — у трійці найкорумпованіших

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Україна — у трійці найкорумпованіших

Дедалі більше топ-менеджерів у всьому світі ладні давати хабарі, щоби зберегти чи розширити свій бізнес. Про це йдеться в дослідженні, проведеному аудиторською компанією Ernst&Young. Аналітики компанії стверджують, що, за даними їхнього дослідження, кількість топ-менеджерів, які готові давати хабарі, особливо в царині освоєння нових ринків, збільшилася з 9 % торік до 15 %. «Зростання й етичне ведення бізнесу в умовах сучасних ринків можуть стати конкурентами», — сказав Девід Стульб з Ernst&Young.

Причому, за даними дослідження, серед країн світу, які сприймаються як найбільш корумповані, лідирують Колумбія, Україна та Бразилія. Утім, третина з опитаних у 43 країнах 1 700 топ-менеджерів переконана, що корупція поширена й у їхній державі.

З опитаних 400 фінансистів про згоду дати хабар, аби убезпечити бізнес, заявили 15 %, ще 4 % вважають за краще заплатити, щоби приховати фінансові показники. «Ця група керівників не є великою щодо абсолютних показників, але, якщо врахувати відповідальність, яку на них покладено, вони створюють значні ризики для своїх бізнесів і для рад директорів», — ідеться в дослідженні Ernst&Young. Більш ніж половина керівників уважає, що радам директорів бракує детального розуміння того, у чому полягає їхній бізнес, а неспроможність застосувати покарання вихолощує настанови менеджменту.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply