Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Працює новорічно-різдвяне селище в Києві

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Працює новорічно-різдвяне селище в Києві

У новорічно-різдвяному селищі на Хрещатику обладнано навіть зоокуточок зі страусенятами й луна-парк. Також для дітей встановили телефони-автомати, через які вони можуть поспілкуватися з казковими персонажами: Дідом Морозом, Снігуронькою, Бабою Ягою.

У селищі також працює новорічна майстерня українських ремісників, де дорослі та діти можуть відвідати майстер-класи з плетіння зі соломи, валяння та виготовлення солодких іграшок. Майстер-класи проводяться двічі на день — у вихідні та святкові дні. Крім того, на всіх гостей тут чекають лялькові вистави, виступи самодіяльних колективів циркового мистецтва, український фестиваль дитячих ансамблів, майстер-класи з виготовлення новорічних і різдвяних традиційних страв.
У Київській міській державній адміністрації також повідомили, що на Хрещатику відбудеться Фестиваль шоколаду й солодощів, у рамках якого провідні виробники запропонують відвідувачам власноруч виготовити або ж придбати солодощі ручної роботи. У переддень Різдва Христового, 6 січня, у селищі відбудеться етно-фестиваль «Колядки», під час якого кияни та гості міста зможуть вивчити справжні українські колядки. Серед розважальних заходів селища – фестиваль вертепів, алея прикрашених новорічних ялинок від зірок шоу-бізнесу, весілля в народному стилі тощо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply