Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Хто зустріне Новий рік удома?

Автор:

|

Грудень 29, 2011

|

Рубрика:

Хто зустріне Новий рік удома?

Удома, у колi близьких i рiдних, планують зустрiти Новий рік 73 % українцiв, а кожен десятий мешканець України має намір привітати 2012 рiк у гостях, із друзями. Такi данi отримала компанiя Research&Branding Group пiд час дослiдження громадської думки населення. Посидiти в новорiчну нiч із родиною, а потiм вирушити до розважальних закладiв збираються 3 % опитаних, на самоті — 2 %, зовсiм не святкуватимуть 2 % українських громадян. 6 % респондентiв іще не визначилися із цього приводу.

Зустрiчi Нового року в товариствi власної сiм’ї бiльшою мiрою надають перевагу українцi віком від 30 рокiв (77 %), тодi як серед респондентiв до 30 рокiв таких є 56 %. Молодь заявляє про свої плани святкувати з друзями (25 %) частіше, нiж представники iнших вiкових груп (вiд 3 % старших за 55 рокiв до 9 % вiком 30—39 рокiв).Респондентам також запропонували відповісти на запитання, чи накриватимуть вони святковий стіл. 61 % опитаних мають намір це зробити, 16 % — не планують, а 23 % — не визначилися.

Натомість усі респонденти заявляють, що іграшок на новорічній ялинці цього року має бути якомога більше, щоби гілки в них майже загубилися. А враховуючи те, що 2012-й — рік водяного Дракона, то прикраси повинні бути відповідними. «Ялинка має бути холодною — блакитною зі сріблом», — розповіла Тетяна Ярмакова, флорист і дизайнер. А ще, кажуть фахівці, варто приділити увагу прикрасам їстівним — цукеркам, мандаринкам і пряникам. «Дуже популярне домашнє печиво, із додаванням меду й імбиру», — каже пані Ярмакова. Але найважливіше в новорічній ялинці — усе-таки верхівка, тож спеціалісти радять обирати її так само, як капелюшок: аби пасувала до вбрання, але яскраво виділялася.

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply