Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Діда Мороза час декомунізувати

Автор:

|

Грудень 17, 2015

|

Рубрика:

Діда Мороза час декомунізувати

Св. Миколай vs Дід Мороз

В Івано-Франківську представники батьківської громадськості звернулися в міське Управління освіти та науки з пропозицією декомунізувати Діда Мороза. Зокрема, батьки вимагають не запрошувати Діда Мороза та Снігуроньку на новорічні свята в школи та дитячі садки, а як альтернативу пропонують святого Миколая.
«До нас звернулися електронним листом представники батьківської громадськості міста з метою допомоги та підтримки в декомунізації системи освіти, а саме щодо доречності запрошення на новорічні свята в дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Діда Мороза та Снігуроньки, тому що це — пережитки старої системи, а в українського народу є святий Миколай і Різдво Христове», — сказано в заяві Управління освіти та науки виконавчого комітету міської ради Івано-Франківська.
Як писав «Міст», що ухваленим Верховною Радою законом про заборону комуністичної символіки місцева влада зобов’язана перейменувати області, райони, міста, села, вулиці й інші об’єкти топоніміки, які мають радянські назви. Чому б не застосувати цей закон і до свят?

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply