Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

США готові добиватись повернення Криму Україні десятиліттями

Автор:

|

Березень 05, 2016

|

Рубрика:

США готові добиватись повернення Криму Україні десятиліттями

main

Помічник міністра оборони США публічно заявив про те, що Сполучені Штати Америки не бачать ніякої легітимності у діях Російської Федерації відносно кримського півострова. За його словами, “ця спроба анексії повністю суперечить нормам міжнародного права”.

Сполучені Штати ніколи не визнають Крим частиною Росії та будуть добиватись повернення півострова до складу України, навіть якщо цей процес займе багато десятиліть. Про це у інтерв’ю для “Голосу Америки” заявив Майкл Карпентер – помічник міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії.

“Зрозуміло, що Крим являється довгостроковою проблемою. Тому ми підходимо до її вирішення відповідно. Зовсім недавно ми відзначили 75-ту річницю Декларації Веллеса, згідно якій США не визнавали окупацію країн Балтії, що була здійснена Радянським Союзом у 1940 році. Ми дотримувалися цієї позиції багато десятиліть. Я думаю, що наш підхід до ситуації із анексованими територіями Криму буде подібним … “, – сказав він.

Майкл Карпентер також повідомив, що США не планує відміняти санкції проти РФ, накладені на Росію за незаконне приєднання території Криму. “Я хочу, щоб тут не було помилки. Ми вважаємо спробу анексії Криму Росією абсолютно незаконною. Я навмисно підкреслюю слово “спроба”, адже ми не бачимо ніякої легітимності у діях Росії стосовно території півострова. Очевидно, що ця спроба анексії повністю відкидає норми міжнародного права. З цієї причини ми займемо жорстку політику невизнання. Тому ті санкції проти Росії, що були введені саме за незаконну спробу анексії Криму, будуть залишатись і надалі … “, – запевнив він. Нагадаємо, що раніше заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен заявив, що Росії необхідно використати свій вплив на ополченців Донбасу для того, щоб переконати їх припинити порушувати перемир’я.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply