Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Звільнена вчителька не змогла поновитися на роботі

Автор:

|

Жовтень 02, 2021

|

Рубрика:

Звільнена вчителька не змогла поновитися на роботі
Мар’яна Батюк

Мар’яні Батюк, колишній заступниці директора з виховної роботи й учительці історії львівської загальноосвітньої школи № 100 так не вдалося поновитися на роботі. В квітні 2018-го тодішня депутатка Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода» поширила на своїй сторінці у Facebook привітання з днем народження Адольфа Гітлера. Сама п. Батюк не визнавала, що поширила допис про Гітлера, а запевняла, що її сторінку у Facebook зламали. Втім, директор школи її з роботи звільнив.
Шевченківський районний суд почав розгляд справи Мар’яни Батюк у червні 2018-го. Проте вона й її адвокат послідовно ігнорували судові засідання. Суддя понад три роки переносив засідання у цій справі і, врешті-решт, через таку поведінку позивачки адвокати школи № 100 попросили суд залишити її позов без розгляду.
Суд врахував те, що Мар’яна Батюк ігнорувала всі засідання суду. Тож суддя Наталія Луців-Шумська вирішила залишити позов про поновлення на роботі без розгляду. На це рішення ще можна подати апеляцію.
Журналістам не вдалося отримати коментар Мар’яни Батюк з приводу цього рішення суду. Судячи з інформації на порталі Work.ua, після звільнення зі школи вона працювала фахівцем із публічних закупівель у фірмі «Леополіс комп’ютер», а 2019-го шукала собі роботу «помічника керівника». 2020 року вона знову балотувалася до Львівської міської ради за списком ВО «Свобода», але не пройшла туди.
Як повідомляв «Міст», на Львівщині вчителька піде під суд за булінг.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online