Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Звання Героя України можна давати й іноземцям

Автор:

|

Травень 04, 2017

|

Рубрика:

Звання Героя України можна давати й іноземцям

Петро Порошенко підписав документ про внесення змін до закону «Про державні нагороди України», який дозволяє присвоювати звання Герой України іноземцям. «Україна вдячна і завжди буде пам’ятати подвиг героїв «Небесної сотні», котрі віддали найцінніше — своє життя. Віддали його не тільки за свободу нашої держави, а й за те, щоб зберегти демократію та свободу в усій Європі і в усьому світі», — сказано в повідомленні прес-служби глави держави.
Президент наголосив, що в цій боротьбі брали участь і громадяни інших країн. Завдяки також їхній самопожертві українці отримали унікальний шанс змінити країну на краще. «На свій великий подвиг «Небесна сотня» йшла свідомо і без жодного страху, так само, як і сьогодні українські герої захищають нашу державу від російського аґресора на Донбасі. Вони захищають право України бути справді незалежною, успішною європейською країною», — додав п. Порошенко.
Нагадаємо, що за наполяганням Януковича суд позбавив Степана Бандеру звання Героя України саме за те, що той начебто був громадянином іншої держави. Що ж, тепер ця правова колізія усунута. Та чи відважиться Петро Порошенко підтвердити рішення Віктора Ющенка, покаже час.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply