Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Жовтий — згори

Автор:

|

Березень 27, 2014

|

Рубрика:

Жовтий — згори

На Майдані в Києві за підтримки громадського руху «Повернути прапор» відбулася зустріч під жовто-блакитними прапорами, організована Міжнародною ліґою «Матері та сестри — молоді України» та Київським обласним осередком Всеукраїнської асоціації жінок «Славія».

Як пояснюють ініціатори руху, справжнім прапором України завжди було жовто-блакитне полотнище. Золота (жовта) барва символізує Творця, Бога-Отця й, узагалі, Вищу Духовність. Синя ж — усе земне, а також свободу вибору, якою Господь наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати.
На переконання представників руху, після проголошення незалежності України 1991 року, вороги ошукали українців і підсунули перевернутий варіант прапору, який символізує розпад держави, занепад, розбрат і деградацію.
«На жаль, упродовж 22 років незалежності ми все це спостерігаємо. Так, нас одурили, скориставшись інформаційною блокадою широких верств населення, нашою слабкістю та малою численністю фахівців у цій галузі, які не змогли протистояти натиску нахабної більшості. Ми, як діти, раділи Незалежності та не надавали значення таким важливим деталям», — наголошують представники руху «Повернути прапор».
Вони також зазначають, що саме жовто-блакитний варіант стягу затвердив 1918-го Михайло Грушевський, тодішній голова Центральної ради — уряду Української Народної Республіки. «Сьогодні ми маємо перевернутий прапор, який символізує переможену державу. Він не віщував і не віщує нічого доброго для нашої країни й тепер. Не забувайте, нинішній, синьо-жовтий прапор є символом держави, яка несе Україні деградацію та рабство — фізичне й розумове. Якщо ми хочемо процвітання, добробуту та перемоги, нам потрібно негайно повернути наші прапори в їхнє істинне та Божественне положення», — закликають учасники громадського руху.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply