Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Жінка шиє теплі речі для військових із собачої вовни

Автор:

|

Вересень 05, 2022

|

Рубрика:

Жінка шиє теплі речі для військових із собачої вовни
Ольга Міненко

Львів’янка Ольга Міненко вичісує свою улюбленицю Ютту. Вовну песика не викидає. З неї на прядці робить нитки. Далі з цієї та вовняної пряжі спицями в’яже пояси. В асортименті має ще й шкарпетки.
Усе майстриня передає українським військовим на передову. Щоб їм було тепло. Бо ж на носі осінь. А вироби з собачої вовни добре зігріватимуть. В середньому відправляє по десять-двадцять виробів на тиждень. Хутра лише Ютти не вистачає. Сировину присилають власники собак із різних куточків України.
Про майстриню власники псів дізнаються через соціальні мережі та «Бі-бі-сі» (баба бабі сказала). Щоправда, дехто присилає зістрижену вовну. Для прядіння вона не надається. Жінка знайшла вихід: вкладає у стьобані пояси.
Кілька скринь із вовною показує грумерка Світлана Гегедош. Каже, що люди несуть навіть підпушок, вичесаний із котиків. Світлана і сама долучилася до процесу. Збирає хутро, яке вичісує та зістригає зі своїх чотирилапих клієнтів під час салонних процедур. До речі, у жінки вдома є ще й шпіц. Він, жартує, своїм хутром теж поділиться зі задоволенням.
Як повідомляв «Міст», вуличний пес став психотерапевтом у Львові.

Тетяна Курпіта, ТСН

About Author

Meest-Online