Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

«Жарти» з відставкою Андрія Богдана

Автор:

|

Серпень 07, 2019

|

Рубрика:

«Жарти» з відставкою Андрія Богдана
Андрій Богдан

Інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна» з посиланням на джерело в Офісі президента України (ОПУ) повідомила 1 серпня, що Андрій Богдан, керівник ОПУ, написав заяву про звільнення з займаної посади. Нагадаємо, що під час президентської кампанії Володимира Зеленського п. Богдан був його юридичним радником. Також його називають особистим адвокатом олігарха Ігоря Коломойського. Вступивши на посаду 21 травня новообраний президент Зеленський призначив п. Богдана керівником своєї адміністрації. Після чого петиція з вимогою звільнити Андрія Богдана з цієї посади набрала на сайті президента необхідні 25 тис. голосів.
Дмитро Разумков, голова партії «Слуга народу» заявив, що про нібито відставку п. Богдана з посади голови ОПУ нічого не знає. «Я щойно з новин дізнався», — сказав він. А один із новообраних депутатів від «Слуги народу», котрий попросив не називати його імені, запевнив, що п. Богдан пожартував.
Однак Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення Андрія Богдана. «Ми не тримаємося за владу. Ми домовилися зі самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство чи президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку», — заявив він. Проте глава держави уточнив, що заяву на звільнення Андрія Богдана не підписував. До слова, практика підписання заяв на звільнення в день приймання на роботу існувала ще в студії «Квартал 95».
Сергій Шахов, народний депутат України VIII скликання, вважає, що оприлюднення заяви голови ОПУ про відставку — це аморальний крок, адже людина у такому статусі так жартувати не може. У той час, коли країна обговорює його заяву, на Луганщині та Донеччині йде війна.
Свою чергою, політолог Олексій Якубін заявив, що заява про відставку Андрія Богдана — це порушення трудового законодавства, оскільки люди не можуть писати заяву з «відкритою» датою. Він наголосив, що п. Богдан — юрист, тому не міг про це не знати.
А Юрій Гримчак, заступник міністра України з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, сказав, що заявою про відставку керівника ОПУ «люди трішечки пожартували і подивилися на ефект. А виявилося, що велика кількість журналістів на це дуже сильно «купилася». Цю заяву п. Гримчак назвав «політичним тролінгом», скерованим проти медіаспільноти.
Однак сам Андрій Богдан твердить, що заява про його звільнення не була жартом. «Я реально написав заяву про звільнення. В цьому випадку це був мій крок щодо свого керівництва, президента України, суспільства, але не до журналістів, — пояснив він і додав: — Класичні журналісти звикли саме себе усвідомлювати як суспільство. Але як довела наша виборча кампанія, ми спілкуємося із суспільством без посередників, без журналістів». Тобто, це була цілеспрямована акція з дискредитації журналістів, котрих спровокували на розповсюдження «неправдивої інформації», вважають експерти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply