Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 24, 2021

Зеленський затвердив санкції за «вибори» в АРК та ОРДЛО

Автор:

|

Жовтень 14, 2021

|

Рубрика:

Зеленський затвердив санкції за «вибори» в АРК та ОРДЛО
Президент Зеленський

Володимир Зеленський зробив чинним рішення Ради національної безпеки й оборони (РНБО) України від 5 жовтня ц. р. про застосування персональних санкцій щодо 95 осіб, громадян України та Російської Федерації (РФ), причетних до виборів у російську Державну думу в тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим (АРК) й Окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).
Безстрокові санкції запровадили щодо кандидатів до Держдуми РФ у Криму та Севастополі — як самовисуванців, так і за партійними списками. Загалом у списку перебуває 95 осіб. Обмежувальні заходи вводять проти членів окупаційних територіальних виборчих комісій, силовиків Федеральної служби безпеки (ФСБ) РФ, у т. ч. співробітників Інституту криміналістики ФСБ та інших служб.
В указі президента йдеться, що санкції передбачають повний пакет обмежень — від заборони в’їзду до блокування всіх активів. Україна також запровадила санкції проти одного громадянина Республіки Корея, який проживає в Київській області. Вводяться економічні санкції проти й трьох російських компаній та одного підприємства з Сінґапуру (Завод світлотехніки «Маяк», Амурський суднобудівний завод, Казанський державний казенний пороховий завод і сингапурська Zasshid PTE Ltd).
Крім цього, Україна внесе на розгляд Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй (ООН) оновлені резолюції про ситуацію з правами людини та мілітаризацію окупованого півострова.
Як повідомляв «Міст», між Україною та РФ триває персональна санкційна війна.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

До слова
Відома російська співачка Анжеліка Варум, яка народилася у Львові, вирішила не їздити до Криму, бо не хоче, щоб їй заборонили в’їзд на територію України. «Я не можу їздити до Криму. Я не їжджу до Криму вже дуже багато років. У мене немає можливості. Ну як, можливість ж, якщо в’їжджати через територію України, бо інакше потраплю до «чорного списку» та не зможу приїхати до родичів», — розповіла вона. Крім цього, вокалістка розповіла, що вважає українців і росіян дуже схожим та рідним народом. А політична ситуація, яка склалась між країнами, — це «божевільня». «Я — за людяність, за мирне існування», — поділилася своїми думками артистка.

About Author

Meest-Online