Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Затвердили новий порядок відбору підручників

Автор:

|

Грудень 29, 2020

|

Рубрика:

Затвердили новий порядок відбору підручників

Міністерство освіти та науки України затвердило новий Порядок конкурсного відбору підручників для одержувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників. У відомстві повідомили, що вирішили змінити підхід до відбору книг, після того, як громадськість вказала на ряд помилок в теперішніх підручниках.
За словами представників МОН, фахівці проаналізували ситуації, після чого змогли назвати кілька чинників, що викликали проблему з підручниками: автори і видавництва не встигають якісно підготувати та відредагувати свої підручники; підручники впроваджують без належної їхньої апробації; згідно з чинним порядком конкурсу, автори подають частину матеріалів підручника у видавничій верстці, а частину — в рукописах, що не дозволяє цілісно оцінити майбутнє видання; стислі терміни вибору підручників педагогічними працівниками й установами загальної середньої освіти.
«Також зауважимо, що мають місце факти недобросовісного виконання зобов’язань деякими видавництвами, які допускають до видання неякісно вичитані підручники. Тому МОН пропонує підвищити рівень відповідальності видавництв щодо якісної підготовки підручників», — додали у відомстві.

Гоп-ля

Російські військові в українському підручнику

Автори шкільного підручника «Захист Вітчизни», рекомендованого МОН, проілюстрували інформацію про Збройні сили України знімком із російськими військовими. Відповідні світлини оприлюднив Telegram-канал «Фашик Донецький». В підручнику для 10-го класу зображені військові в російському спорядженні, котрі тримають відповідну зброю. «На фото російські солдати в екіпіруванні «Ратник», у першого солдата на фото — АК-100 (є на озброєнні лише російського війська), а у другого, на задньому тлі, якщо не помиляюся, рушниця виробництва РФ», — йдеться в дописі. Також автор звернувся до Міністерства освіти і науки України з проханням відреагувати на помилки в підручнику.
Як повідомляв «Міст», український підручник для третього класу розповідає, що можна зігрітися, як це роблять дорослі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply