Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Замість ковбаси в АРК можна «скуштувати» туалетного паперу

Автор:

|

Жовтень 17, 2018

|

Рубрика:

Замість ковбаси в АРК можна «скуштувати» туалетного паперу

У радянські часи в крамницях продавали «дешеву ковбасу», про яку зараз мріють «ватники», і в яку докладали бібулу. Й їхні мрії здійснилися. Тепер у тимчасового окупованій Євпаторії, в холодильних камерах супермаркетів замість продуктів харчування лежить туалетний папір, без ковбаси. На цю ситуацію звернув увагу блогер «кримських бандерівець» у Twitter.
«Крим. В Євпаторійському супермаркеті «Фуршет» у холодильні камери розмістили туалетний папір. Жителі міста відразу згадали совок, коли таким чином приховували дефіцит товарів. «Ось побудують міст», — казали вони», — написав він.
У коментарях під постом блогера коментатори писали, що сумнівалися, що Автономна Республіка Крим (АРК) ще буде проситися в Україну, але після побаченого всі думки про це звіялися. «Побаченим цілком задоволений, скоро замість паперу будуть камені лежати, ну ті, що з неба. А я ще сумнівався, що назад проситися будуть. Тепер абсолютно впевнений. Будуть, ще як будуть! Слава Україні!», «Тепер уся Україна точно почне лікті кусати, що 2014-го не лягла під Москву разом із Кримом», «Там папір туалетний найперший дефіцит би був», — написали вони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply