Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Закрили музей Михайла Булгакова

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Закрили музей  Михайла Булгакова

На невизначений термін припинив свою роботу музей Михайла Булгакова на Андріївському узвозі в Києві. Як повідомив Олександр Бригинець, голова комісії Київради з питань культури й туризму, про це йому розповіли самі працівники музею. «Упевнений, що немає жодної причини так грубо та несподівано припиняти роботу музею через ремонт Андріївського узвозу. Сама по собі ідея закривати будинки, з огляду на ремонтні роботи проїжджої частини, — безглузда. Крім того, гостям столиці доведеться повертатися додому «спіймавши облизня». І все це — через бездумні дії київської влади, яка не попередила музей про можливе закриття й обрала найбільш невідповідний для цього період — час весняних канікул», — заявив п. Бригинець.

Депутат Київради зазначив, що протягом кількох місяців колектив закладу збирав заявки на екскурсії в період весняних канікул з усіх шкіл країн СНД. Тепер через припинення роботи музею замовлені екскурсії скасовують. А про те, коли музей знову почне працювати, влада не повідомляє.

Як нагадав Олександр Бригинець, Літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова — будинок-музей у Києві, де письменник жив і мав свою лікарську практику. 1989 року Київський виконком ухвалив рішення про створення Літературно-меморіального музею Михайла Булгакова. Два роки тривала реставрація будівлі. А 15 травня 1991-го двері музейного закладу вперше відчинилися для відві­дувачів. Сучасний музейний заклад перебрав на себе й функції будинку на вул. Воздвиженській, 10 у Києві, де народився письменник, оскільки споруду зруйнували.

Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply