Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Загульську звільнили з ЛНУ

Автор:

|

Липень 09, 2015

|

Рубрика:

Загульську звільнили з ЛНУ

Ольга Загульська

В Ольги Загульської, викладача ЛНУ, котра прославилася тим, що підтримує терористичні організації Донецька та Луганська «народні республіки» (ДНР і ЛНР, відповідно), 30 червня ц. р. закінчився контракт. Її звільнили з посади доцента географічного факультету.
У середині червня відбулося голосування за участю викладачів факультету, де було ухвалене рішення скоротити посаду доцента та взяти на роботу асистента. «Люди, котрі проголосували за те, щоби не подавати третю доцентську посаду на конкурс, відповідно, проголосували й за те, щоб я її не обійняла. Як доцент, я претендувала на доцентську посаду, але її перевели на асистентську», — розповіла п. Загульська.
Зазначимо, що після того, як студенти влаштували «коридор ганьби» та відмовилися відвідувати її пари, Ольгу Загульську усунули від роботи зі студентами та перевели на наукову роботу. «Завтра я не піду на роботу. Чому я маю йти працювати, якщо від завтрашнього дня я вже – безробітна?», — риторично запитала вона.
Утім, п. Загульська переконана, що звільнення пов’язане з її політичними вподобаннями, та має намір подавати до суду. «Моє звільнення з роботи є прямим наслідком переслідування за політичними мотивами», — каже вона.
Як писав «Міст», після того як Ольга Загульська відкрито заявила у своєму блозі, що підтримує так званих ополченців ДНР та ЛНР і не вважає, що Росія веде війну проти України на сході, студенти збунтувалися та відмовилися ходити на її пари.

Володимир Рихліцький, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply