Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Юрій Ільченко: «Я не сприймаю толерантності до наших ворогів»

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

Юрій Ільченко: «Я не сприймаю толерантності до наших ворогів»

Юрій Ільченко

Про те, як українцям сприяти дотриманню чинного мовного законодавства і боротися із ворожим контентом, розповів дисидент Юрієм Ільченком, котрого заарештували російські спецслужби 2 липня 2015-го і тримали в слідчому ізоляторі до 2 червня 2016 року за звинуваченням у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі й екстремізму. «Після того, як мене 11 місяців цькували і били за кожне українське слово, я не можу спокійно слухати російську мову, не дозволю собі придбати їхнього виробництва товар і не стану підтримувати з ворогами жодних контактів. Я чітко впевнений, що навіть найкращі російські опозиціонери до політики Путіна не стануть добровільно повертати наш Крим і відступати з Донбасу. Всі вони мислять в інтересах власної держави», — наголосив він.
Патріот цілковито підтримує запровадження мовної квоти на радіо. Згідно з чинним законодавством про квоти на українську мову в ефірі радіостанцій, частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах, встановлено 35-відсоткову квоту на пісні українською мовою для часових проміжків з 7:00 до 14:00 та з 15:00 до 22:00.
Колишній політв’язень переконаний, що не можна слухати музику ворога, дивитися їхні фільми, бо в таких спосіб вони нас заманюють, показуючи, як у них все добре, в той же час по містах і селах Криму їздять «воронки» і щодня арештовують людей. «Це ворожа імперія зла, з намірами якої нам треба боротися і захищати все своє українське, мову, культуру, релігію і національність», — стверджує п. Ільченко.
«З юридичної точки зору наше законодавство виписане досить якісно, але справа його дотримання часто залишається на совісті окремих людей. Проте з такою громадською свідомістю й активною позицією, як у Юрія Ільченка, нам вдасться заповнити інформаційний простір українським контентом і сформувати належне ставлення до цих вимог у споживачів», — сказав Юрій Бочуляк, керівник секретаріату Львівської територіальної організації партії «Солідарність».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply