Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Яценюк: тендер на харчування армії під загрозою

Автор:

|

Березень 02, 2016

|

Рубрика:

Яценюк: тендер на харчування армії під загрозою

main

Прем’єр Арсеній Яценюк звинуватив чотири фірми в спробах заблокувати тендер на закупівлю харчування для української армії.

Про це політик заявив на засіданні Кабміну в середу, другого березня. Прем’єр нагадав про  експеримент, який Міноборони провело з харчуванням у двох військових частинах в Одесі та Львові. Яценюк підкреслив, що вперше в історії України тендер отримало підприємство з міжнародною репутацією – компанія МЕТRO, яка буде постачати продукти харчування для ЗСУ на 30% дешевше, ніж пропонували всі інші.”

Після цього Міноборони вирішило поширити цю практику на інші військові частини і провести відкритий тендер.

“Чотири компанії протягом останніх десяти років сидять на держзакупівлі, завищують ціни і надають неякісні послуги. Зараз вони прагнуть зірвати тендер на загальну вартість 3,5 мільярда гривень. Додумалися навіть піти в парламент, де намагалися прийняти закон, який би зобов’язав Міноборони продовжити контракти на харчування з цими компаніями. Завдяки позиції парламенту це було заблоковано”, – заявив Яценюк.

Після цього, за словами політика, згадані компанії шукають інші шляхи, щоб зірвати тендери Міноборони.

“Зараз реєструються десятки фірм, пов’язані з цими корумпованими компаніями, які хочуть і далі постачати Міноборони. Намагаються зірвати тендер і змусити Міноборони подовжити дію договору. Я не допущу, щоб компанії, які годували ще російський Чорноморський флот, й надалі висмоктували гроші з бюджету “, – заявив Яценюк.

Прем’єр доручив працівникам Мінекономіки, Міноборони, МВС, СБУ, ГФС до кінця дня продумати, як не дати зірвати тендери для армії.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply