Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Ялинку можна позичити

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Ялинку можна позичити

Напередодні новорічних свят працівники лісових господарств Одещини мають намір реалізувати населенню щонайменше 22 тис. ялинок і сосен, причому оснащених спеціальними чіпами, що зберігають інформацію про те, у якому лісництві вирощене дерево, а також про його ґатунок і якість. Як повідомили в Управлінні лісового й мисливського господарства Одеської обласної державної адміністрації (ООДА), «таким чином працівники лісгоспів боротимуться з браконьєрською вирубкою зелених насаджень, які вирощуються на 130 га плантацій місцевих лісгоспів».

«Із метою виявлення тих, хто готується до незаконних вирубок і розраховує одержати 50—60 грн за кожне дерево, створено 40 бригад фахівців, до складу яких входять працівники міліції й державної автоінспекції, котрі перевірятимуть маркування ялинок на вантажних автомобілях і базарах», — уточнили в ООДА. Що ж до продажу ялинок торговцями з інших реґіонів країни, то в них перевірятимуть наявність документів на реалізацію зелених дерев, оскільки законодавство не дозволяє оголошувати немарковані ялинки браконьєрськими.

Тим часом працівники Одеського комунального підприємства «Міськ­зелентрест» ініціювали передсвяткову послугу природоохоронного характеру: доставку живих ялинок у спеціальних горщиках напрокат. Причому вартість такої послуги обіцяють зробити наполовину нижчою за ціну зрізаної на плантації півтораметрової ялинки або сосни.

«Доставку ялиночок у спеціальних горщиках із ґрунтом здійснюватимуть представники комунального підприємства (КП) «Міськзелентрест», — уточнив Олександр Ріффа, виконувач обов’язків директора КП. — Після новорічних і Різдвяних свят ці ж співробітники заберуть дерева з квартир і будинків одеситів і вивезуть на територію «Міськзелентресту».

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply